Rosneft kupuje 160 tys. prezerwatyw

opublikowano: 11-03-2016, 13:15

Rosneft, największy rosyjski koncern naftowy ogłosił na swojej stronie internetowej przetarg na dostawę 160 tys. prezerwatyw.

Zwrócił na to uwagę na Twitterze rosyjski opozycjonista, Aleksiej Nawalny. Wartość kontraktu, to 48 mln rubli (2,7 mln zł). Przetarg ma trwać do 23 marca. W specyfikacji zamówienia Rosneft podał, że chce prezerwatywy firmy Sico, zarówno „klasyczne” jak i „karbowane”, jak również „kolorowe” i „smakowe”. Oprócz tego spółka chciała także prezerwatywy firm Durex i Contex.

Rosyjscy internauci komentują informację w żartobliwym tonie, spekulując, że być może Rosneft będzie dodawał teraz w promocji do każdej beczki ropy kilka prezerwatyw. Prawda jest jednak prawdopodobnie taka, że zamówienie wiąże się z tym, iż Rosnieft jest właścicielem największej sieci stacji benzynowych w Moskwie i jej regionie, gdzie oferowane są prezerwatywy.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Rosneft kupuje 160 tys. prezerwatyw