Rośnie cena auta Kazika wystawionego na Allegro

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
opublikowano: 30-05-2006, 13:51

"Samochód słaaby, stan poniżej krytyki" - tak reklamuje swoje auto Kazik, lider zespołu KULT. Szesnastoletni wysprejowany przez artystę i jego syna ford sierra pojawił się na internetowym portalu Allegro.

"Samochód słaaby, stan poniżej krytyki" - tak reklamuje swoje auto Kazik, lider zespołu KULT. Szesnastoletni wysprejowany przez artystę i jego syna ford sierra pojawił się na internetowym portalu Allegro.

Jak podaje serwis cgm.pl, Kazik chciał wystawić auto za 12 groszy - tak brzmi tytuł jednej z płyt muzyka. Minimalna cena na allegro to jednak 1 zł stąd ceną wywoławczą było 12 zł. O wystawione wieczorem auto walczy już ponad 20 internautów. Samochód wart jest teraz (przed 12.00) 850 zł. Cena stale rośnie, mimo że właściciel przyznaje że ford "czasem gaśnie, zwłaszcza świeżo po zapaleniu, kierunkowskazy obecnie nie próbują nawet działać, auto jest po lekkiej kolizji z furgonetką co zastawiała wyjazd z podwórka i amortyzator jeden jest dość felerny, ale trzy dobre!".  

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane