Rusza forum Twoje Pieniądze

Kajetan Sroka
27-02-2003, 00:00

Dziś w Krakowie rusza V Małopolskie Forum Kapitałowo-Finansowe Twoje Pieniądze. Zdaniem organizatorów, imprezę odwiedzi 3-4 tys. osób.

W Muzeum Narodowym przy al. 3-go Maja w Krakowie rozpocznie się dziś V Małopolskie Forum Kapitałowo-Finansowe Twoje Pieniądze.

— Impreza jest regionalną mutacją organizowanych w Warszawie ogólnopolskich targów Twoje Pieniądze. Skierowana jest zarówno do klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych — mówi Edyta Sobieszuk z Biura Reklamy.

W targach udział weźmie około 20 wystawców. Odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych (GPW), towarzystw ubezpieczeniowych i emerytalnych, banków, domów maklerskich, funduszy inwestycyjnych i emerytalnych i innych instytucji finansowych, a także wydawnictw branżowych.

W programie targów znalazło się wiele wykładów oraz prezentacji firm. GPW przygotowała cykl wykładów Szkoły Giełdowej dla obecnych i przyszłych inwestorów. Warszawska Grupa Inwestycyjna omówi możliwości inwestowania na rynku walutowym, przedstawi także prognozy kursowe na 2003 r. Na temat wpływu opodatkowania zysków giełdowych na rolę inwestorów indywidualnych będą mówić przedstawiciele Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

W trakcie forum odbędzie się 10 debat, na temat m.in.: ładu korporacyjnego, problemów, z jakimi spotykają się klienci banków, nowych ofert funduszy inwestycyjnych, a także potrzeby rekonstrukcji rynku kapitałowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kajetan Sroka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rusza forum Twoje Pieniądze