"Rynki kapitałowe jutra" - relacja z konferencji

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 15-05-2005, 10:54

Na zaproszenie dziennika „Puls Biznesu” przybyła do Polski była Sekretarz Stanu USA Madeleine Albright. Celem jej wizyty w dniu 13 maja 2005 roku było wygłoszenie referatu w trakcie konferencji w Hotelu InterContinental w Warszawie.

Na zaproszenie dziennika „Puls Biznesu” przybyła do Polski była Sekretarz Stanu USA Madeleine Albright. Celem jej wizyty w dniu 13 maja 2005 roku było wygłoszenie referatu w trakcie konferencji w Hotelu InterContinental w Warszawie.

Tematem przewodnim konferencji była kwestia kierunków przeobrażeń rynku kapitałowego w Europie oraz relacje pomiędzy rynkami kapitałowymi w Europie a USA. Do zabrania głosu w konferencji "Rynki kapitałowe jutra: Europa, USA... Świat" poza naszym gościem głównym zaprosiliśmy także prezesów i szefów wielu giełd papierów wartościowych z Europy. W konferencji uczestniczyli m.in.:

Zobacz relację» » » »

Konferencja z udziałem Madeleine Albright była kolejnym spektakularnym wydarzeniem organizowanym w ostatnim czasie przez dziennik „Puls Biznesu”. Dotychczas naszymi gośćmi byli:

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / "Rynki kapitałowe jutra" - relacja z konferencji