SÄan Briggs opuścił Healey & Baker

Radosław Górecki
opublikowano: 08-11-1999, 00:00

SŽan Briggs opuścił Healey & Baker

SŽan Briggs przez ostatnie 13,5 roku pracował w firmie konsultingowej Healey & Baker, zajmującej się rynkiem nieruchomości. Ostatnie 4,5 roku pracował w polskim oddziale spółki, w której zajmował się tworzeniem i rozwojem działu handlu detalicznego. Ostatnio został dyrektorem ds. leasingu na Polskę w firmie TrillDM.

Uważany jest za jednego z najlepszych ekspertów specjalizujących się w handlu detalicznym na polskim rynku nieruchomości. Niedawno zdobył tytuł Agenta Roku w dziedzinie handlu detalicznego podczas pierwszej edycji Warsaw Commercial Real Estate Tour.

Firma TrillDM, do której przeszedł SŽan Briggs, jest filią TrizecHahn Europe. Została ona powołana w celu budowy i zarządzania miejskimi ośrodkami rozrywki w Polsce. Pierwszy taki ośrodek powstanie we Wrocławiu. Prace budowlane rozpoczną się na początku 2000 r., a ich zakończenie przewidziano na wiosnę 2001 r. RG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / SÄan Briggs opuścił Healey & Baker