Samoobrona i LPR stworzą "Blok Ludowo-Narodowy"

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 26-01-2006, 12:08

"Blok Ludowo-Narodowy Samoobrona-LPR" - tak ma nazywać się ewentualne porozumienie wyborcze obu partii - powiedział szef Samoobrony Andrzej Lepper na czwartkowej - wspólnej z liderem LPR Romanem Giertychem - konferencji prasowej w Sejmie.

"Blok Ludowo-Narodowy Samoobrona-LPR" - tak ma nazywać się ewentualne porozumienie wyborcze obu partii - powiedział szef Samoobrony Andrzej Lepper na czwartkowej - wspólnej z liderem LPR Romanem Giertychem - konferencji prasowej w Sejmie.

Jak dodał Lepper blok - o ile wybory się odbędą - będzie otwarty dla innych ugrupowań, również pozaparlamentarnych. Muszą one jednak mieć podobny program i przyjąć warunki, które postawią Samoobrona i LPR.

Pytany o ewentualne wejście do bloku Polskiego Stronnictwa Ludowego, Lepper zaznaczył, że jej wejście PSL do porozumienia zależy od woli samego Stronnictwa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Samoobrona i LPR stworzą "Blok Ludowo-Narodowy"