Schodami w górę

opublikowano: 17-04-2013, 00:00

Kadry

TOMASZ KAROLAK

Objął stanowisko dyrektora generalnego Zanox w Polsce. Jednocześnie pełni obowiązki dyrektora regionalnego ds. sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej. W branży interaktywnej i reklamowej pracuje od ponad 15 lat. Odpowiadał za sprzedaż i relacje z klientami m.in. w Google Polska i McCann-Erickson. Ukończył marketing na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i program Executive MBA w Szkole Biznesu Uniwersytetu Sztokholmskiego.

TOMASZ DUNAJSKI

To nowy dyrektor rynku Integrated Solutions, teleinformatycznego integratora należącego do Orange Polska. Odpowiada za sprzedaż do sektora publicznego. Był m.in. szefem VMware w Polsce i krajach bałtyckich, zarządzał sprzedażą dla administracji publicznej w EMC i dla kluczowych klientów w Microsofcie. Jest ekspertem fundacji IT Leader Polska, działającej na rzecz poprawy efektywności i jakości polskiej gospodarki dzięki najlepszym praktykom w zarządzaniu informatyką. Absolwent wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

ANNA SZYMCZYK

Objęła stanowisko menedżera ds. komunikacji marketingowej i PR w Schneider Electric Polska. Pracuje w tej firmie od 2006 r., sprawując różne funkcje związane z marketingiem. Jest absolwentką Międzynarodowych Studiów Ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i studiów podyplomowych z zarządzania i marketingu w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie (obecnie ALK).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu