Czytasz dzięki

Schodami w górę (Biznes i technologie - 8.07.2015)

opublikowano: 07-07-2015, 22:00

ANDRZEJ DULKA

Został prezesem Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji (SIT), organizacji pożytku publicznego działającej na rzecz edukacji i rozwoju telekomunikacji i łączności. Będzie kierował SIT przez cztery lata. Od 2006 r. stoi na czele Alcatel-Lucent Polska. W branży telekomunikacyjnej pracuje od ponad 30 lat. Działa w wielu stowarzyszeniach branżowych, m.in. jako przewodniczący Rady Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEIT). Ma doktorat z dziedziny automatyki przemysłowej i dyplom MBA.

MATEUSZ SAGAN

Objął stanowisko dyrektora zarządzającego i członka zarządu firmy Iron Mountain Polska, która doradza firmom w sprawach przechowywania i ochrony informacji. Ma 15 lat doświadczenia zawodowego zdobytego w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Pełnił funkcje menedżerskie m.in. w spółkach Bielle Neher Holding, Esselte Group, Resta. Jest absolwentem University of Central Lancashire w Preston (Wielka Brytania), ma dyplom MBA z zarządzania. [MK] © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane