SdPl: Borowski wystartuje w stolicy, jeśli poprą go SLD i Demokraci

Polska Agencja Prasowa SA
02-08-2006, 14:03

Marek Borowski jest gotów wystartować w wyborach na prezydenta Warszawy pod warunkiem, że poprą go SLD i Partia Demokratyczna-Demokraci.pl - poinformował na środowej konferencji prasowej rzecznik SdPl Arkadiusz Kasznia.

Marek Borowski jest gotów wystartować w wyborach na prezydenta Warszawy pod warunkiem, że poprą go SLD i Partia Demokratyczna-Demokraci.pl - poinformował na środowej konferencji prasowej rzecznik SdPl Arkadiusz Kasznia.

"Marek Borowski jest gotów być wspólnym kandydatem dla szerokiego, centrowo-lewicowego, tzn. od Partii Demokratycznej, poprzez SdPl, a kończąc na SLD, porozumienia tutaj na poziomie miasta Warszawy" - powiedział Kasznia.

"Nasz warunek jest taki, że wspólny kandydat musi uzgodniony przez SLD i Partię Demokratyczną" - podkreślił. Kasznia zaznaczył też, że SdPl jest gotowa poprzeć w wyborach na prezydenta Warszawy każdego kandydata, nawet jeśli miałby nie być to Marek Borowski.(

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / SdPl: Borowski wystartuje w stolicy, jeśli poprą go SLD i Demokraci