Sektor MSP ma swoje własne targi

Karolina Guzińska
opublikowano: 19-05-2000, 00:00

Sektor MSP ma swoje własne targi

V Krajowej Konferencji Małych i Średnich Przedsiębiorstw towarzyszyć będą I Międzynarodowe Targi MSP 2000 — wszystko dla małych i średnich przedsiębiorstw. Impreza odbędzie się 6-8 czerwca w salach konferencyjno-ekspozycyjnych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Konferencję i targi organizują Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz spółka Agpol Promocja.

Wiodącym tematem konferencji będzie rola MSP na rynku pracy. Podczas konferencji zaprezentowany zostanie raport na temat stanu sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, przygotowany przez Polską Fundację Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W trakcie imprezy komplementarnej, I Międzynarodowych Targów MSP, zaprezentowana będzie specjalna oferta banków, firm ubezpieczeniowych, leasingowych, doradczych i informatycznych, Ministerstwa Gospodarki oraz instytucji rządowych i samorządowych dla MSP. Wstęp na targi i towarzyszące im seminaria jest bezpłatny. Honorowy patronat nad targami objął Minister Gospodarki RP. KG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Sektor MSP ma swoje własne targi