Skąd wziąć dotacje na ekoprojekty

opublikowano: 18-02-2015, 00:00

Na jakie przedsięwzięcia dotyczące ochrony środowiska będzie można dostać dofinansowanie w rozpoczynającej się perspektywie?

Tego przedsiębiorcy dowiedzą się podczas bezpłatnego spotkania „Inwestycje proekologicznew ramach Funduszy Europejskich 2014-2020”, które Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich organizuje w Warszawie 25 lutego.

Celem wydarzenia jest przegląd najnowszych informacji dotyczących możliwości uzyskania wsparcia w ramach funduszy europejskich na inwestycje związane m.in. z odnawialnymi źródłami energii, termomodernizacją, selektywną zbiórką odpadów i recyklingiem.

Będzie mowa o dotacjach m.in. z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i RPO Województwa Mazowieckiego. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji: tel. +22 378-31-77, www.cpe.gov.pl/ aktualnosci/29,lista.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu