Skromne początki biznesu

opublikowano: 04-06-2013, 00:00

Zamiast biura, wynajmij biurko — Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości podpowiada, jak zaoszczędzić na początku, i wychodzi z ofertą coworkingu.

Niewielu początkujących przedsiębiorców stać na wynajem własnego biura, zwłaszcza w pierwszych miesiącach prowadzenia firmy. Można temu zaradzić: pracując w domu lub, co w Polsce staje się coraz powszechniejsze, w coworkingu, czyli dzieląc otwartą powierzchnię biurową z innymi przedsiębiorcami. Z taką ofertą do lokalnych przedsiębiorców, osób samozatrudnionych oraz do mikro- i małych firm wychodzi Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości i udostępnia 16 miejsc. Z projektem „Biurko na start” rusza 10 czerwca 2013 r. Plusy dla przedsiębiorców: adres do prowadzenia działalności gospodarczej, udostępnienie w określonym czasie salki biznesowej, możliwość promowania firmy na stronie internetowej inkubatora, a dodatkowo dla najmłodszych stażem firm bezpłatne doradztwo prawne i księgowe (po godzinie w miesiącu). Koszty „wynajmu biurka” dla rozpoczynających przygodę z biznesem (start-upów działających na rynku nie dłużej niż rok) wynoszą 250 zł netto miesięcznie. Czynsz dla firm z dłuższym stażem, powyżej roku od rozpoczęcia działalności gospodarczej wynosi 100 zł więcej. Szczegóły projektu są dostępne na stronie inkubatora: www.inkubatorrudzki.pl.

10.06

Tego dnia Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości startuje z ofertą „Biurko na start”. Dla młodych przedsiębiorców przygotowano 16 miejsc w systemie coworkingu. To alternatywa np. wobec pracy w domu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane