SkyEurope za przysłowiowy grosz

Marlena Gałczyńska
05-08-2004, 00:00

Otwarcie sezonu zimowego w SkyEurope przebiega pod szyldem kolejnej promocji. Ofertą jest zapowiedziana sprzedaż 111 111 biletów za darmo (faktyczna cena to 1 grosz, w jedną stronę, bez opłat lotniskowych). Sprzedaż rozpoczęła się 29 lipca i potrwa do końca sierpnia. Oferta promocyjna ważna jest na loty pomiędzy 31 października 2004 r. a 26 marca 2005 r. Darmowe bilety można rezerwować przez internet (www. skyeurope. com) i za pośrednictwem call center. Oferta dotyczy lotów z baz SkyEurope w Warszawie, Bratysławie/Wiedniu oraz Budapeszcie.

Inicjatywa SkyEurope to kolejna odsłona trwającej walki o klienta między tanimi liniami lotniczymi, operującymi do Polski. Niedawno swoją ofertę przelotów do europejskich miast za symboliczne 1 EUR przedstawił WizzAir. Proponując promocyjne przeloty, przewoźnicy jednocześnie przekonują, że ich stworzenie możliwe jest wyłącznie dzięki prowadzeniu rygorystycznej polityki finansowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marlena Gałczyńska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / SkyEurope za przysłowiowy grosz