Sośnierz może zostać szefem NFZ - Radio TOK FM

Polska Agencja Prasowa SA
15-12-2005, 08:03

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio TOK FM ze źródeł zbliżonych do ministerstwa zdrowia, Andrzej Sośnierz prawdopodobnie zostanie nowym szefem Narodowego Funduszu Zdrowia. Decyzja w tej sprawie ma zapaść jeszcze dzisiaj.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio TOK FM ze źródeł zbliżonych do ministerstwa zdrowia, Andrzej Sośnierz prawdopodobnie zostanie nowym szefem Narodowego Funduszu Zdrowia. Decyzja w tej sprawie ma zapaść jeszcze dzisiaj.

    Szef resortu zdrowia Zbigniew Religa powiedział dziennikarzom Radia TOK FM, że chciałby współpracować z Andrzejem Sośnierzem, choć zatrudnienie go w ministerstwie zdrowia nie jest możliwe. Jak dodał Religa - "jak znaleźć mu, formalne miejsce przy mnie, to już jest kwestia dyskusji pomiędzy mną, a panem Sośnierzem".

    Na zmianę na stanowisku prezesa NFZ mogą mieć wpływ nieporozumienia pomiędzy nowym kierownictwem ministerstwa zdrowia, a obecnym prezesem Narodowego Funduszu Zdrowia.

    Andrzej Sośnierz został wyrzucony z Platformy Obywatelskiej przedwczoraj wieczorem. Przyczyną miały być jego wypowiedzi, krytykujące kierownictwo partii, za to że nie chce ponownie przystąpić do rozmów koalicyjnych z Prawem i Sprawiedliwością.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Sośnierz może zostać szefem NFZ - Radio TOK FM