Stabilny i zrównoważony rozwój firmy

Partnerem publikacji jest MJM
opublikowano: 07-02-2023, 13:57
aktualizacja: 07-02-2023, 13:57
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl
Jerzy Jonak
prezes zarządu MJM

Zadowolenie klientów z realizacji zleconych prac jest dla nas priorytetem, dlatego stale poszerzamy nasz park maszynowy, wdrażamy nowe technologie i rozwijamy umiejętności naszych pracowników. Na naszą opinię pracujemy od prawie trzech dekad i zamierzamy nadal się rozwijać, aby sprostać rosnącym wymaganiom zleceniodawców. Działamy w myśl zasady „Kto stoi w miejscu, ten się cofa“.

Spółka z o.o. MJM rozpoczęła działalność 8 marca 1994 r. Powstała w wyniku przekształceń własnościowych w Cementowni Chełm na bazie jej wydziału mechanicznego. Podstawowy zakres działalności spółki to szeroko rozumiane remonty mechaniczne maszyn i urządzeń przemysłowych, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych, obróbka skrawaniem, wykonawstwo części zamiennych i ich regeneracja, a także naprawa, modernizacja i konserwacja urządzeń podlegających Urzędowi Dozoru Technicznego. Usługi świadczymy dla zakładów przemysłu cementowego, energetycznego, materiałów budowlanych, papierniczego, a także rolniczego. Realizujemy również kompleksowe zadania inwestycyjne. Z naszych usług korzystają firmy zarówno polskie, jak i z zagranicy: Holandii, Belgii, Austrii, a także Ukrainy i Łotwy.

By móc prowadzić działalność na wysokim poziomie, firma musi posiadać odpowiednie certyfikaty i uprawnienia. Możemy pochwalić się następującymi certyfikatami wydanymi przez UDT-CERT: Certyfikat ISO 9001, Certyfikat ISO 3834-2, Certyfikat zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji wg PN-EN 1090-1.

Posiadamy uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego do naprawy i modernizacji: podestów ruchomych, suwnic, wciągarek, dźwigników, wózków jezdniowych, wyciągów towarowych, żurawi: samojezdnych, stacjonarnych, przenośnych, przewoźnych, szynowych.

Od 2018 r. dołączyliśmy do grona Hardox Wearparts – sieci czołowego światowego producenta części eksploatacyjnych i usługodawcy w zakresie blach trudnościeralnych grupy SSAB, w której skład wchodzą wybrane spółki produkujące wysokiej jakości części eksploatacyjne i oferujące związane z nimi usługi. Dzięki temu poszerzyliśmy zakres swoich usług o wykonywanie części zamiennych z blach trudnościeralnych i napawanych. Poza tym prowadzimy sprzedaż gazów technicznych oraz gotowych wyrobów hutniczych: blach, prętów, kształtowników i profili, a także krat pomostowych.

Spółka ma stabilną pozycję na rynku krajowym. W ciągu jej długiego istnienia nigdy nie wystąpiło zagrożenie kontynuacji działalności, nigdy też nie była zobowiązana do płacenia kar umownych za złe lub nieterminowe wykonanie usług.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane