Stare konto z nową premią

EBE
opublikowano: 08-04-2013, 00:00

FINANSE OSOBISTE

BOŚ premiował dotychczas klientów aktyw- nie korzystających z kart płatniczych lub aktywnie korzystających z posiadanego ROR. Teraz nagradzane będzie również polecenie rachunku, przelew z innego banku lub wypłata większych oszczędności. W ramach Konta bez Kantów (KbK) utworzono dwa programy: „Aktywna Karta i „Aktywny ROR”. Każdy z klientów może przejść bezpłatnie z jednego programu do drugiego (w ciągu miesiąca można korzystać tylko z jednego). Maksymalna kwota premii miesięcznej wzrosła z 60 zł do 700 zł.

W programie „Aktywna Karta” dostaje się 1 zł za 100 zł płatne kartą (transakcje są sumowane). Można zarabiać też na przelewach z innych banków (premiowany jest najwyższy transfer, a bonus może wynieść do 10 zł). Nagradzane jest korzystanie z pożyczki: w rachunku, gotówkowej z ubezpieczeniem, hipotecznej, kredytu hipotecznego i karty kredytowej — bonus wynosi 10 zł miesięcznie i wypłacany jest przez rok.

W programie „Aktywny ROR” premiowane są przelewy, w tym zlecenia stałe i polecenia zapłaty, ale wartość transferu nie może być niższa niż 100 zł. Jeżeli przelewy realizowane są na ten sam rachunek, wypłacany jest tylko jeden bonus (1 zł za przelew lub zlecenie stałe, 3 zł za polecenie zapłaty). Płatności kartą w sklepach premiowane są od każdych pełnych 200 zł.

Bank za prowadzenie KbK pobiera 10 zł miesięcznie, a za korzystanie z karty debetowej 3 zł. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów w całej Polsce, przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: EBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Stare konto z nową premią