Start-upy w świecie patentów

Karolina Zawadka
opublikowano: 05-08-2016, 12:23

1-2.09.2016 - Tego dnia Urząd Patentowy organizuje międzynarodowe sympozjum z cyklu „Własność przemysłowa w innowacyjnej gospodarce” przy wsparciu m.in. Światowej Organizacji Własności Intelektualnej i Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Problematyka spotkań obejmuje zagadnienia związane z transferem technologii z jednostek naukowo-badawczych do przemysłu, wyceną dóbr niematerialnych oraz ryzykiem związanym z ich wdrożeniem, znaczeniem własności przemysłowej z udziałem zarówno polskich, jak i zagranicznych organizacji.

iStock

Na sympozjum wypowiadać się będą eksperci z Polski, Europy, Stanów Zjednoczonych, Izraela oraz państw Dalekiego Wschodu. Sympozjum adresowane jest do przedsiębiorców, a przede wszystkim przedstawicieli start-upów, rektorów oraz pracowników naukowych czy pracowników administracji centralnej.

Udział w sympozjum jest bezpłatny, wymagane jest jedynie wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie organizatora.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Zawadka

Polecane