Startupowcy zjadą do Izraela

opublikowano: 09-02-2020, 22:00

Jeszcze tylko przez tydzień młodzi przedsiębiorcy mogą zgłaszać się do kolejnej edycji konkursu szkoleniowego „V4 Innovators in Israel Training Program”.

Jest on finansowany z pieniędzy Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego, natomiast za jego koordynację w naszym kraju odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Na zwycięzców czeka bezpłatne dwutygodniowe szkolenie w Izraelu. Celem konkursu jest wsparcie start-upów z krajów Grupy Wyszehradzkiej w ocenie potencjału rynkowego ich innowacyjnych pomysłów, rozwiązań, produktów lub usług i dostarczenie im praktycznych narzędzi do prowadzenia innowacyjnego biznesu. Mile widziane są spółki działające w branżach ICT, biotechnologicznej, transportowej czy fintechowej. Konkurs jest skierowany również do przedstawicieli inkubatorów i akceleratorów odpowiedzialnych za wsparcie start-upów.

— Uczestnicy poprzedniej pilotażowej edycji szkolenia przyznają, że w Izraelu udało im się nawiązać ciekawe kontakty biznesowe. Ponadto poznali nowe usługi, które teraz wprowadzają w swoich firmach — mówi Monika Fiszer, koordynator projektu w PARP.

WAŻNA DATA

14.02 Do tego dnia można zgłaszać się do konkursu „V4 Innovators in Israel Training Program”.

WIĘCEJ INFORMACJI www.parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane