Stawiamy na jakość wykonania

opublikowano: 16-12-2022, 10:30
aktualizacja: 16-12-2022, 15:26
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Gdyby Edmund Becquerel, któremu przypisuje się odkrycie zjawiska fotowoltaicznego w 1839 r. i który w wieku zaledwie 19 lat, eksperymentując w laboratorium ojca, stworzył pierwsze ogniwo słoneczne, przewidział wówczas jakie znaczenie będzie odgrywała fotowoltaika w rozwoju cywilizacyjnym ludzkości, zapewne nie posiadałby się z radości.

3. miejsce województwo lubelskie - FreeEco

Oczekiwania:To co na przestrzeni lat pozostaje niezmienne to oczekiwania klientów, które zawsze spełniamy – naszym celem jest dostarczenie rozwiązań o bardzo wysokiej jakości, z których zyski będzie widać od razu – podkreśla Cezary Komajda, prezes FreeEco.
Oczekiwania:To co na przestrzeni lat pozostaje niezmienne to oczekiwania klientów, które zawsze spełniamy – naszym celem jest dostarczenie rozwiązań o bardzo wysokiej jakości, z których zyski będzie widać od razu – podkreśla Cezary Komajda, prezes FreeEco.

Dziś fotowoltaika, również w Polsce, to branża olbrzymich możliwości i wielkich perspektyw. Nie dziwi więc, że firmy, które w tym segmencie działają dobrze się rozwijają, a branża zdecydowanie się umacnia. Jak zauważa Cezary Komajda, prezes lubelskiej firmy FreeEco, szczególnie dobrze widać to na wykresach mocy zainstalowanej z PV na przestrzeni lat. W stosunku do roku 2021 dziś jest to wzrost o ponad 105 proc.

– Można więc stwierdzić, że OZE zmierza w kierunku zdominowania rynku energetycznego w naprawdę szybkim tempie – komentuje Cezary Komajda.

FreeEco jest jedną z firm prężnie rozwijających się na fali popularności energetyki słonecznej. Firma ma oddziały w całej Polsce i niespełna 3 tys. zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych.

– Jesteśmy importerem i dystrybutorem technologii niezbędnych do budowy elektrowni fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Mamy własne biuro projektowe, a nasza działalność w głównej mierze skierowana jest na montaż instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji z branży OZE. Obsługujemy zarówno klientów instytucjonalnych, biznesowych, jak i indywidualnych – mówią o sobie w firmie FreeEco, która działa na rynku od ponad 7 lat.

Założyciele spółki – Cezary Komajda i Tomasz Jaszczewski to doświadczeni specjaliści branży energetycznej. Motywem założenia FreeEco była dla nich możliwość połączenia pasji z działalnością zarobkową, co wydało się wymarzonym scenariuszem na życie zawodowe i rozwój osobisty. Biznes zadziałał i rok do roku zwiększa obroty oraz rozwija ofertę.

– Stawiamy przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo. Posiadamy własne zaplecze magazynowe a komponenty, które oferujemy spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Jesteśmy też autoryzowanym dystrybutorem producenta fotowoltaiki – Bruk-Bet. Jest to coś co wyróżnia nas na tle innych firm – przewaga jakościowa – czyli ponadprzeciętny poziom wykonania nie tylko wykorzystywanych komponentów, ale też instalacji, które realizujemy dla klientów. Poświęcamy dużo uwagi detalom, dzięki czemu zrealizowane instalacje są w stanie działać bezawaryjnie przez długie lata – mówi Cezary Komajda.

Naturalnie, coraz wyższe stawki za energię elektryczną pomagają rozwijać się każdej firmie, oferującej fotowoltaikę i inne rozwiązania dla odnawialnych źródeł energii. Zmiany przepisów spowodowały, że klienci coraz częściej są zainteresowani magazynem energii.

– Dla nas oznaczało to szansę na rozszerzenie oferty. Teraz rozwiązania, które oferujemy są jeszcze dokładniej skrojone na miarę potrzeb zleceniodawców – mówi Cezar Komajda.

Firma oferuje również rozwiązania, z zakresu ogrzewnictwa

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane