STS Holding zamierza wejść na GPW

DI
opublikowano: 10-11-2021, 08:28

Największy bukmacher w Polsce pod względem obrotów, STS Holding, ogłosił chęć zorganizowania pierwszej oferty publicznej (IPO) skierowanej zarówno do inwestorów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Spółka zamierza wnioskować o dopuszczenie akcji do obrotu na rynku głównym GPW.

Mateusz Juroszek, prezes STS Holding
Mateusz Juroszek, prezes STS Holding
Fot. Marek Wiśniewski/PB

Grupa STS jest największym pod względem obrotów bukmacherem w Polsce, który działa również na skalę międzynarodową dzięki licencjom w Wielkiej Brytanii oraz Estonii, skąd oferuje usługi na kilku rynkach. Firma ma w ofercie m.in. zakłady sportowe, zakłady na sporty wirtualne i kasyno internetowe (poza Polską).

“Dziś ogłaszamy chęć przeprowadzenia IPO oraz debiutu akcji na GPW. Wierzymy, że grupa taka jak STS Holding – o doskonałej pozycji rynkowej, z dużą rozpoznawalnością oraz silnym zespołem menadżerskim – jest atrakcyjna dla inwestorów polskich oraz zagranicznych. Osobiście uważam, że wejście na GPW przyspieszy nasz rozwój, umocni pozycję absolutnego lidera rynku w Polsce i pomoże zwiększyć rozpoznawalność marki na arenie międzynarodowej”– stwierdził w komunikacie Mateusz Juroszek, prezes zarządu STS Holding.

Po pierwszej ofercie publicznej i giełdowym debiucie STS Holding byłby jedynym przedstawicielem branży zakładów bukmacherskich na warszawskim parkiecie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane