Subiektywne wektory B2B: Przodownicy i outsiderzy

AZA
opublikowano: 19-06-2008, 00:00

Jacek Majchrowski

Władze miasta zapowiadają, że wszystkie inwestycje związane z organizacją turnieju będą gotowe już w 2010 roku.

Kraków chce przekonać UEFA, że jest najlepiej przygotowanym do turnieju polskim miastem i świetnie mu się to udaje. Stolica Małopolski została niedawno uznana przez ekspertów UEFA za miasto najlepiej w Polsce — obok Warszawy — przygotowane do EURO 2012. Szanse Krakowa rosną więc z każdym dniem.

Łukasz Drągowski

Prezesowi spółki pośredniczącej w obrocie nieruchomościami należy się uznanie za odwagę.

Drągowski zadebiutuje na giełdzie w sytuacji, którą analitycy uważają za ryzykowną, bo na rynku mieszkaniowym panuje dziś spowolnienie.

Drągowski chce uzyskać z giełdy 20 mln zł i przeznaczyć je na rozbudowę sieci placówek. Planuje też utworzenie spółki zależnej, która świadczyłaby usługi finansowe wspomagające obrót nieruchomościami.

Hanna Gronkiewicz-Waltz

prezydent Warszawy za wszelką cenę chce ze śróDmieścia zrobić Manhattan.

Zwołała konferencję prasową, aby poprzeć pomysł spółki Lilium, która chce zbudować w centrum Warszawy wieżowiec w kształcie kolby kukurydzy. Zdaniem Hanny Gronkiewicz-Waltz podniesie on rangę miasta. W jaki sposób? Nie wyjaśniła...

Apartament

To słowo zrobiło ostatnio wielką karierę.

Dotąd kojarzyło się z mieszkaniem w świetnej lokalizacji, dostępnym dla wybranych. Nagle okazało się, że apartament może sobie kupić każdy i można go zbudować byle gdzie. Na rynku pojawiło się wiele mieszkań reklamowanych jako apartamenty, które w rzeczywistości nimi nie są. Można je więc nazwać co najwyżej wyrobami apartamentopodobnymi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane