Sun & Snow jedzie do Niemiec

opublikowano: 14-06-2018, 22:00

Polska spółka, zajmująca się wynajmem i sprzedażą apartamentów wypoczynkowych, otwiera pierwsze biuro za granicą, a w planach ma kolejne.

Firma Sun & Snow powstała w 2008 r. Współpracuje z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajmem. Działa również na rynku deweloperskim, budując obiekty wypoczynkowe dla klientów indywidualnych i inwestorów. Rosnące zainteresowanie ofertą Sun & Snow za zachodnią granicą skłoniło spółkę do otwarcia biura w niemieckim Bansin na wyspie Uznam. Biuro zacznie działać jeszcze przed wakacjami.

KLUCZOWY MOMENT: Wejście na niemiecki rynek Sun & Snow, którym kieruje Marcin Dumania, zbiega się w czasie z 10. rocznicą działalności spółki.
Zobacz więcej

KLUCZOWY MOMENT: Wejście na niemiecki rynek Sun & Snow, którym kieruje Marcin Dumania, zbiega się w czasie z 10. rocznicą działalności spółki. Fot. Marek Wiśniewski

— Niemieccy turyści od lat korzystają z naszych usług, dlatego wejście na ten rynek jest dla nas naturalnym krokiem. Stworzymy klientom nie tylko możliwość wypoczywania, ale również inwestowania w nieruchomości w Polsce — zapewnia Marcin Dumania, prezes Sun & Snow.

Docelowo spółka zbuduje także bazę niemieckich apartamentów do wynajęcia, w których będą mogli wypoczywać goście z kraju i zagranicy. Sun & Snow planuje ekspansję na kolejne zagraniczne rynki. Polska jest atrakcyjnym celem turystycznym dla przyjezdnych z całego świata. W 2014 r. w rankingu „Magazynu PAP”, nasz kraj znalazł się na 10. miejscu wśród najchętniej odwiedzanych miejsc w Europie. Wyprzedziliśmy Czechy, Węgry, a nawet Słowację.

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu