Świętokrzyskie: 42 mln z ł na OZE

opublikowano: 23-10-2018, 22:00

Mali i średni gracze z regionu, którzy prowadzą projekty związane z odzyskiem energii, mogą ubiegać się o unijne wsparcie.

Granty pochodzą z działania 3.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego („Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w przedsiębiorstwach”). Do podziału między wnioskodawców są 42 mln zł. Przedsiębiorcy będą mogli przeznaczyć dotacje na przedsięwzięcia, których celem jest zmniejszenie zużycia wody, energii elektrycznej i cieplnej. Granty sfinansują też projekty związane z montażem systemów zarządzania energią, które bazują na technologiach informacyjno-komunikacyjnych. Co ważne, przedsięwzięcia muszą być realizowane w województwie świętokrzyskim. Wnioski o dofinansowanie należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, ul. Sienkiewicza 63. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na kwiecień 2019 r.

WAŻNA DATA

30.11 Do tego dnia można składać wnioski o dotacje z działania 3.2 RPO WŚ.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.rpo-swietokrzyskie.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu