Szwedzka szansa dla budowlanki

SACH
opublikowano: 06-04-2012, 00:00

Giełda kooperacyjna w Vasteras to dla polskich firm okazja do pozyskania nowych kontrahentów i technologii.

Znaczącym wydarzeniem dla branży budownictwa i ochrony środowiska — w tym odnawialnych źródeł energii — będzie międzynarodowa giełda kooperacyjna SEEAC 2012 w szwedzkim Vasteras. Wydarzenie, które odbędzie się 23 i 24 maja, jest skierowane do przedstawicieli firm, instytutów badawczych i szkół wyższych. Dla polskich przedsiębiorców będzie to szansa m.in. na poznanie i pozyskanie innowacyjnych technologii, znalezienie partnerów biznesowych i zdobycie nowych zleceń. Przy okazji giełdy odbędą się też seminaria branżowe. Giełda kooperacyjna skierowana jest do firm, których działalność obejmuje m.in. materiały budowlane i prefabrykaty, techniki oczyszczania wody i powietrza, gospodarowanie odpadami oraz recykling. Nie zabraknie także przedsiębiorców, którzy zajmują się HVAC (ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją), automatyką budynków, efektywnością energetyczną i technologią domów pasywnych. Jak wziąć udział w giełdzie? Zainteresowani przedsiębiorcy w pierwszej kolejności powinni wypełnić formularz rejestracyjny, w którym określą profil swojej działalności i rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać. Opisy powinny być zwięzłe i wyczerpujące, bo to na ich podstawie będzie dokonywany wybór partnerów do spotkań. Dane firm zostaną umieszczone w katalogu on-line na stronie giełdy www.seeac.se. Z niego zarejestrowani przedsiębiorcy będą wybierali interesujących kontrahentów. Do 25-minutowych spotkań między nimi dojdzie 23 i 24 maja przy ponumerowanych stolikach. Oficjalnym językiem rozmów będzie angielski. Uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatne dla pierwszej i drugiej osoby z firmy. Koszt udziału każdej kolejnej osoby to 125 EUR. Wydatki związane z dojazdem i zakwaterowaniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Organizatorzy przewidują udział w giełdzie około stu firm z dziewięciu krajów europejskich oraz ze Stanów Zjednoczonych i Chin.

13.04

Tego dnia mija termin rejestracji na giełdę.

Zgłoś się

Formularz rejestracyjny dostępny na stronie: http://www.een.org.pl/index.php/targi- -misje-i-gieldy-kooperacyjne/articles/ seeac.html należy wypełnić i przesłać na adres: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane