Szybki kredyt na 10 lat w PKO BP

SW
opublikowano: 2012-06-19 00:00

MSP mogą spłacać kredyt inwestycyjny od PKO BP nawet przez 10 lat. Decyzję otrzymają w ciągu jednego dnia.

PKO Bank Polski wydłużył okres spłaty kredytów inwestycyjnych dla małych i średnich firm. Dzięki temu firma, która trafi na okazję zakupu nieruchomości, będzie mogła otrzymać potrzebne pieniądze w wysokości do 1 mln zł w ciągu 24 godzin, a spłatę rozłożyć na raty do 10 lat. Do tej pory kredyty udzielane na rynku w uproszczonym procesie miały ograniczony okres kredytowania do 5 lat.

Wpływał on na wysokość raty, która często była barierą i uniemożliwiała szybkie zawarcie transakcji. Oferta PKO BP dotyczy również nieruchomości zakupionej w ciągu 24 miesięcy od dokonanej transakcji.

Jeśli przedsiębiorca potrzebuje pieniędzy i w ostatnich dwóch latach poniósł takie wydatki, może ubiegać się o refinansowanie już zrealizowanej inwestycji.

Bank wydłużył również okres kredytowania do 7 lat dla inwestycji związanych z zakupem środków trwałych, takich jak: pojazdy, maszyny i urządzenia, sprzęt komputerowy, sprzęt medyczny oraz inne wyposażenie wykorzystywane do prowadzenia firmy.

Bank obiecuje, że kredyty obrotowe i inwestycyjne do 500 tys. zł można uzyskać przy minimum formalności i bez zabezpieczeń rzeczowych. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących działalność od 18 miesięcy. Bank nie pobiera prowizji za rozpatrzenie wniosku.