Tacit podnosi poprzeczkę

  • Marta Sieliwierstow
opublikowano: 30-05-2016, 22:00

Najwyższy standard i najwyższe ceny — takie są apartamenty Park Lane, wybudowane naprzeciw Łazienek Królewskich w Warszawie

Tacit Investment, znany z budowy 44-piętrowego apartamentowca Cosmpolitan przy ul. Twardej 4 w Warszawie, oddaje do użytku kameralną kamienicę. Na ośmiu kondygnacjach budynku przy ul. Podchorążych 83 mieści się 12 apartamentów od 135 mkw. do 330 mkw. Ze wszystkich rozciąga się widok na Łazienki Królewskie. Na każdym piętrze są dwa mieszkania, a szóste i siódme zajmują apartamenty dwupoziomowe. Na parterze budynku są lobby z recepcją czynną 24 godziny na dobę, strefa relaksu tylko dla mieszkańców, a także przestrzeń usługowa, którą inwestor chce przeznaczyć na salon spa & beauty. Pod kamienicą znajduje się parking.

CO ZA WIDOK!
CO ZA WIDOK!
W kameralnej kamienicy Park Lane wybudowanej przez Tacit Investment w Warszawie znajduje się zaledwie 12 apartamentów. Okna każdego wychodzą na Łazienki Królewskie.
ARC

Cena powyżej średniej

Mimo że sprzedaż oficjalnie dopiero ruszy, dwa apartamenty już znalazły właścicieli, a kolejne dwa są wstępnie zarezerwowane. Choć inwestor odcina się od przeliczania ceny na metr kwadratowy, władze spółki przyznają, że oscyluje ona powyżej najwyższych warszawskich cen i przekracza 30 tys. zł. Tym samy za największy apartament (330 mkw.) przy Łazienkach trzeba zapłacić ponad 10 mln zł.

— Park Lane to kolejny projekt zrealizowany zgodnie z naszą filozofią, według której produkt ekskluzywny i luksusowy to produkt całkowicie ukończony. Dopiero w takiej postaci prezentujemy go potencjalnym nabywcom. Szanujemy czas i pieniądze klientów, dlatego dajemy im możliwość wprowadzenia się do w pełni wyposażonego mieszkania. Wystarczy, że wniosą swoje meble i rzeczy osobiste — mówi Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Pod klucz

Wszystkie apartamenty są wykończone i wyposażone w podstawowe sprzęty.

W kuchniach znajduje się sprzęt firmy Miele, w łazienkach wyposażenie Duravit, Dornbracht i Kaldewei. Wszystkie lokale mają garderoby z szafami, a także pralnię z pralką i suszarką. W ramach standardowego wyposażenia w mieszkaniach zainstalowano klimatyzację i inteligentny system zarządzania apartamentem (HMS). Za projekt wnętrz odpowiada pracownia De Novo, która projektowała również wnętrza Cosmopolitana. Przedstawiciele dewelopera twierdzą jednak, że standard Park Lane jest jeszcze wyższy.

— To miejsce dla zupełnie innej grupy klientów niż Cosmopolitan. Nasza pierwsza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach, którzy cenią sobie spokój i tzw. slow living, a jednocześnie nie chcą rezygnować z bliskości miasta — dodaje Karolina Kaim.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Sieliwierstow

Polecane