Tajwan zaprasza na targi części

opublikowano: 21-01-2018, 22:00

10-12.04 - w tych dniach odbędzie się piąta edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złączonych Fastener Show w Tajwanie.

Polskie firmy z branży elementów złączonych mogą wziąć udział w międzynarodowych targach tego sektora w Chinach. Już w kwietniu, w Kaohsiung Exhibition Center na Tajwanie, odbędą się piąte Międzynarodowe Targi Elementów Złączonych Fastener Show 2018. Są to trzecie co do wielkości targi tej branży na świecie. Pojawi się na nich 410 wystawców, które będą prezentowały się na 1,1 tys. stoisk. Pokażą tam części m.in. do przemysłu ICT, budowlanego, samochodowego, lotniczego i kosmicznego, maszynowego, medycznego, precyzyjnego oraz transportu. Warto dodać, że właśnie Tajwan jest drugim na świecie producentem i eksporterem elementów złączonych. Uczestnicy targów będą mieli możliwość m.in. odwiedzenia firm z klastra przemysłowego fabryk elementów złącznych (do którego należy 700 przedsiębiorstw mających siedziby w okolicach miejsca wydarzenia). Oprócz tego mogą wziąć udział w seminariach, konferencjach towarzyszących i spotkaniach b2b. Firmy z Polski, które chciałyby wziąć udział w targach, powinny zarejestrować się w Taiwan Trade Center Warsaw — polskim oddziale Taiwan External Trade Development Council (TAITRA). Uczestnicy otrzymają materiały promocyjne, darmową wejściówkę na wydarzenie i wszelkie niezbędne informacje.

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

Paweł Kotański pawel@ttcw.it.pl; tel.: +22 370 52 13 http://warsaw.taiwantrade.com.tw

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane