Telecom czeka

Karolina Guzińska
04-07-2000, 00:00

Telecom czeka na gości z Polski

POLITYCY BĘDĄ: Zaproszenie izraelskiego ministra komunikacji przyjął Tomasz Szyszko, minister łączności, który potwierdził udział w targach — informuje Shai Aizin, radca handlowy Ambasady Izraela.

W dniach 6-9 listopada odbędą się w Izraelu targi Telecom 2000, połączone z seminariami i konferencjami branżowymi. Organizatorzy liczą na zainteresowanie polskich firm telekomunikacyjnych i internetowych.

Międzynarodowe targi Telecom organizowane są w Izraelu co dwa lata. Prezentowana oferta obejmuje najnowocześniejsze technologie. Przewiduje się, że tegoroczna impreza przyciągnie ponad 100 tys. zwiedzających.

— Polska aktywnie inwestuje w rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej i poszukuje najnowszych rozwiązań technologicznych. Liczymy na udział w targach polskich biznesmenów. Będą mogli zapoznać się m.in. z rozwiązaniami dla handlu elektronicznego, edukacji, komunikacji wizualnej i głosowej oraz wymiany danych — zachęca Shai Aizin, radca handlowy Ambasady Izraela.

Targi Telecom są znane polskim firmom telekomunikacyjnym, z których większość już korzysta z osiągnięć nauki izraelskiej.

— Oferta firm z tego kraju, dotycząca specjalistycznego oprogramowania telekomunikacyjnego, wyprzedza wszelkie inne rozwiązania. Zamierzamy ponownie wziąć udział w targach Telecom. W 1998 r. nawet propozycje małych, nie znanych firm były bardzo nowatorskie. Dotyczyło to np. poczty głosowej i samochodowych zestawów głośnomówiących — twierdzi Antoni Mielniczuk z PTC, operatora sieci Era GSM.

Przedstawiciele polskich firm będą mogli pojechać na targi z delegacją biznesową, którą zorganizuje BRH Ambasady Izraela wspólnie z touroperatorami w całym kraju. Wstępny koszt takiej podróży, obejmujący przelot i zakwaterowanie, szacowany jest na 4,3 tys. zł od osoby.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Telecom czeka