Thomas Ekberg wiceprezesem Oriflame

DI
02-06-2010, 14:14

Thomas Ekberg awansował na starszego wiceprezesa Oriflame i dyrektora regionu EMEA

Thomas Ekberg, dotychczasowy wiceprezes i dyrektor Oriflame w regionie Azji, został awansowany na stanowisko starszego wiceprezesa i dyrektora regionu EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki). Nowy dyrektor będzie pracował w Polsce.

Region EMEA jest drugim co do wielkości regionem w grupie Oriflame. Obejmuje on  23 kraje Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, w których pracuje ponad 0,8 miliona konsultantów, a roczna sprzedaż kształtuje się na poziomie 395,4 milionów euro. EMEA to najbardziej zróżnicowany region pod względem potrzeb i oczekiwań klientów.

Udział Oriflame w regionie EMEA w ciągu czterech ostatnich lat systematycznie wzrasta. W trudnym 2009 roku, region Oriflame EMEA zanotował wzrost sprzedaży o 8%, a liczba konsultantów wzrosła średnio o 13%.

Jestem bardzo podekscytowany nowymi wyzwaniami i możliwością zarządzania tak zróżnicowanym regionem Oriflame, szczególnie w obecnych, trudnych czasach. Dostrzegam także możliwość zwiększania udziału Oriflame w rynku EMEA wartym blisko 28 mld euro*, szczególnie poprzez stale rozwijający się kanał sprzedaży bezpośredniej, który rośnie nieporównywalnie szybciej niż tradycyjne sposoby sprzedaży. Chciałbym również podziękować    w imieniu swoim i Oriflame Johanowi Nordström - poprzedniemu wiceprezesowi Oriflame i dyrektorowi EMEA za jego wkład w rozwój tego rynku i wyniki jakie osiągnął w ciągu 15 lat pracy w Oriflame.

Do regionu EMEA należą 23 kraje (w kolejności alfabetycznej): Algieria, Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Egipt, Finlandia, Grecja, Holandia, Węgry, Macedonia, Maroko, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja oraz Turcja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Thomas Ekberg wiceprezesem Oriflame