To musisz wiedzieć przed sesją na GPW 6 III

opublikowano: 06-03-2015, 08:17

Najważniejsze informacje dla inwestorów.

RYNKI. Na finiszu sesji indeks DJ IA rósł o 0,21 proc. Wskaźnik S&P500 zwyżkował o 0,12 proc. zaś technologiczny   Nasdaq zyskiwał 0,32 proc.

ABC Data. BZ WBK Asset Management zmniejszył z 5 do 4,94 proc. udział w akcjonariacie ABC Daty.

BBI Development. Do Projektu Centrum Praskie Koneser, realizowanego przez BBI Development, przystąpiła spółka z grupy Liebrecht & Wood.

Grupa Lotos. Spółka odnotowała 1.276,4 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2014 r. wobec 35,0 mln zł straty rok wcześniej.

PGNiG. Rok 2014 był dla spółki bardzo dobry. W dużej mierze dzięki temu, że we wrześniu Gazprom przykręcił kurki. Więcej w sekcji Premium

Introl. Główny właściciel grupy zapowiada wzrost zysku i dywidendę na co najmniej ubiegłorocznym poziomie. Więcej w sekcji Premium

Mediacap. Spółka przenosi swój reklamowy talent na GPW. I celuje w coraz większe przejęcia, chcąc nawiązać walkę z gigantami. Więcej w sekcji Premium

Altus TFI. W lutym aktywa pod zarządzaniem Altus TFI zwiększyły się o 2,3 proc. do 6,48 mld zł. To głównie zasługa wzrostu aktywów netto czterech subfunduszy, wydzielonych w ramach Raiffeisen FIO oraz dedykowanych fundusy zamkniętych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / To musisz wiedzieć przed sesją na GPW 6 III