To musisz wiedzieć przed sesją na GPW 6 V

opublikowano: 06-05-2014, 08:17

Najważniejsze informacje dla inwestorów.

RYNEK. Na finiszu sesji wszystkie trzy główne indeksy notowały dodatnie zmiany,   Dow Jones IA zyskiwał 0,11 proc. Wskaźnik S&P500 rósł o 0,19 proc. zaś technologiczny   Nasdaq o 0,34 proc.

CCC. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży CCC za kwiecień 2014 wyniosły 178,7 mln zł i były wyższe o 8,4% r/r, poinformowała spółka.

Erbud. Władze portu lotniczego w podwarszawskim Modlinie domagają się w pozwie 34,3 mln zł od Erbudu, wykonawcy pasa startowego.

ABC Data. Zarząd dystrybutora rekomenduje wypłatę 36 groszy dywidendy na akcję. Przy kursie z zamknięcia sesji w poniedziałek (3,84 zł) stopa dywidendy to 9,4 proc.

Ciech. Jeśli któryś z analityków lub akcjonariuszy liczy jeszcze na kontrwezwanie i, w efekcie, podbicie ceny chemicznego Ciechu, to może zacząć się żegnać z tą myślą – pisze „Puls Biznesu”.

Bumech. Firma skupi się na usługach górniczych, a biznes maszynowy może sprzedać. Zainteresowani są. Więcej w sekcji Premium

Unibep. Za 140 mln zł spółka z Bielska Podlaskiego zbuduje kompleks w Tiumeniu. Więcej w sekcji Premium

MLP Group. Deweloper jako pierwszy zbuduje park magazynowy za linią Wisły. Szykuje miejsce dla kolejnych inwestorów. Więcej w sekcji Premium

GPW. Kontrakty z mnożnikiem 20 nie podbiły rynku. Siła przyzwyczajenia czy brak atrakcyjności dla inwestorów? Wkrótce się przekonamy. Więcej w sekcji Premium


© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / To musisz wiedzieć przed sesją na GPW 6 V