To musisz wiedzieć przed sesją na GPW

opublikowano: 17-05-2013, 08:38

Najważniejsze informacje dla inwestorów.

RYNKI. Podczas czwartkowej sesji indeksy giełdowe na Wall Street wahały się od wzrostów po spadki, po tym jak w środę indeks Standard & Poor’s 500 pobił kolejny rekord. Ostatecznie jednak przeważyła podaż w związku z rozczarowującymi danymi z gospodarki Stanów Zjednoczonych. Komentarz>>

None
None

Echo. Po świetnych wynikach notowania najbardziej chwalonej giełdowej spółki deweloperskiej znalazły się najwyżej od pięciu lat. O kontynuację rajdu może być jednak ciężko – pisze „Puls Biznesu”.

Emperia. W branży supermarketów sprzedaż ciągle spada, ale Emperia ma poprawić marże dzięki własnej logistyce – pisze „Puls Biznesu”.

Erbud. „Czekamy na wysyp farm wiatrowych. Takie inwestycje są wstrzymywane do czasu uchwalenia ustawy o odnawialnych źródłach energii, co powinno się stać w drugiej połowie roku. Złożyliśmy oferty na 500 mln zł” — mówi prezes Erbudu w rozmowie z „PB”.

Lotos. Zarząd Lotosu proponuje, by zysk netto osiągnięty w 2012 roku przeznaczyć na kapitał zapasowy i na zasilenie funduszu celowego - poinformowała spółka w komunikacie.

Ulma. Zarząd spółki proponuje wypłatę dywidendy w wysokości 2 zł na akcję z zysku za 2012 r.

CCC. Spółka zarejestrowała podmiot zależny w Słowenii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane