To musisz wiedzieć przed sesją na GPW

opublikowano: 27-01-2014, 08:00

Najważniejsze informacje dla inwestorów.

RYNKI. Na finiszu sesji w piątek indeks DJ IA tracił 1,96 proc. Wskaźnik S&P500 zniżkował o 2,09 proc., zaś technologiczny   Nasdaq o 2,15 proc.

None
None

Exillon. Do wydobywczej spółki weszli rosyjscy oligarchowie. Zaczynają od wprowadzenia do władz swoich ludzi. - pisze "Puls Biznesu"

Cyfrowy Polsat. Spółka miała problem z przekonaniem inwestorów finansowych do fuzji z Polkomtelem, ale poszła na ustępstwa.

Budownictwo. Kontrakt z PGE będzie zyskowny. Gros wypłat dla firm budowlanych przypadnie w 2015 i 2016 r. Więcej w sekcji Premium

PKP Cargo, PCC Intermodal. Giełdowe notowania towarowych przewoźników nie odczuły zamieszania na torach. Więcej w sekcji Premium

CD Projekt. Premiera trzeciej części hitu i zmiany w portalu Gog.com — to plany warszawskiej firmy na ten rok. Więcej w sekcji Premium

CNT. Przychody spółki w 2013 r. powinny być niewiele niższe od wypracowanych rok wcześniej. Zakładamy, że również w roku bieżącym osiągniemy podobny poziom obrotów – powiedział w rozmowie z „Parkietem" Jacek Taźbirek, prezes spółki.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane