Toyota zbuduje centrum dystrybucji części w czeskim Usti

(Marek Druś)
opublikowano: 04-01-2006, 17:19

Toyota Motor Europe planuje budowę centrum dystrybucji części w regionie Ustii w Czechach, które będzie dostarczać je do wszystkich jej spółek w Europie Centralnej, poinformowała agencja informacyjna CIA.

Toyota Motor Europe planuje budowę centrum dystrybucji części w regionie Ustii w Czechach, które będzie dostarczać je do wszystkich jej spółek w Europie Centralnej, poinformowała agencja informacyjna CIA.

Na początek centrum będzie zajmować się dostarczaniem części zamienne aut marek toyota i lexus dla odbiorców w Czechach i Niemczech. W drugiej fazie projektu będzie je dystrybuować w całej Europie Centralnej. Początkowe zatrudnienie ma wynieść 75 osób, docelowe – w marcu 2010 r. – sięgnie 200 osób. Z dokumentów, do których dotarła agencja CIA wynika, że Toyota nie zamierza produkować części zamiennych w centrum, które ma rozpocząć działalność w kwietniu 2006 r.

MD, AFP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane