Transport międzynarodowy – ekspresowy i bezpieczny

Partnerem publikacji jest Robano
opublikowano: 09-05-2022, 16:59
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl
Weronika Wiśniewska
strategic development manager Robano

Ludzie, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do klienta to trzy filary działania Robano. Łączymy ludzkie podejście do biznesu z rosnącą digitalizacją systemów bezpieczeństwa i monitoringu, zapewniając tym samym najlepszą możliwą jakość usług logistycznych.

Robano to eksperci w dziedzinie transportu specjalistycznego. Choć głównym obszarem działalności firmy są rynki europejskie, to jej zasięgi są ogólnoświatowe. Lotniczo Robano wspiera klientów przy organizacji transportów do tak odległych miejsc jak Kambodża, Sudan, Chiny, Chile, USA czy Brazylia.

Firma ściśle współpracuje z branżą farmaceutyczną, co sprawia, że wymagania jakościowe względem świadczonych usług logistycznych są na najwyższym poziomie. Robano udaje się im sprostać dzięki trzem podstawowym filarom, na których opierają misję firmy. Są nimi ludzie, bezpieczeństwo i indywidualne podejście do klienta.

Bycie młodą, rozwijającą się firmą daje Robano przewagę nad konkurencyjnymi korporacjami – ich oferta jest bardziej elastyczna zarówno pod względem terminów realizacji, jak i cen usług. Na początku współpracy z każdym klientem omawiane są wymagania dotyczące konkretnego zlecenia. Pozwala to wybrać najlepsze cenowo i jakościowo rozwiązanie wykorzystujące transport lądowy lub lotniczy. Każdy klient trafia pod skrzydła dedykowanego opiekuna, który dba o płynny przebieg realizowanej usługi oraz prawidłowy obieg dokumentów.

Firma nieustannie odpowiada na zmieniające się oczekiwania kontrahentów oferując specjalistyczne usługi związane z towarami wymagającymi temperatury kontrolowanej czy też przewozu towarów wysokowartościowych. Stała obserwacja rynku logistycznego pozwala być na bieżąco z nowościami branżowymi i dzięki temu wspierać klientów w sytuacjach kryzysowych, tak jak to było podczas brexitu, a dziś podczas agresji Rosji na Ukrainę. Reakcją na zgłaszane przez usługobiorców potrzeby było m.in. uruchomienie magazynu chłodniczego pod Warszawą, z usługami takimi jak pick & pack czy cross-docking.

W efekcie Robano może się pochwalić stałymi i dobrymi relacjami z partnerami biznesowymi, które owocują rozszerzaniem współpracy o korzystanie z usług magazynu farmaceutycznego czy też niedawno wprowadzonych usług transportu lotniczego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu