Transport zbiorowy i spedycja w Targach Kielce

opublikowano: 19-10-2009, 14:26

Drugiej edycji ROTRY będą towarzyszyły w tym roku debiutujące targi LOG-EXPO.

I Targi Magazynowania, Spedycji i Logistyki LOG-EXPO oraz II Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego ROTRA odbędą się w dniach 21-23 października 2009 r. w Kielcach.

Obydwie imprezy organizowane z myślą o potrzebach klientów i producentów pojazdów użytkowych oraz firm logistycznych, spedycyjnych i magazynowych, ściągnęły do Kielc blisko 80 wystawców z Włoch, Niemiec, Szwecji, Austrii, Belgii, Estonii, Hiszpanii i Polski.

To właśnie podczas tych dwóch imprez można zobaczyć debiutujące na rynku modele samochodów ciężarowych i dostawczych, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe, zabudowy wywrotcze, kombi, vany i wiele innych. ROTRA i LOG-EXPO to prezentacja usług centrów logistycznych i spedycyjnych doradztwa technicznego, podczas której zwiedzający mogą skorzystać z porad serwisowych związanych między innymi z diagnostyką. Te imprezy dają możliwość podjęcia w szerokim gronie dyskusji na bieżące i często nurtujące tematy związane z branżą.

Stąd też propozycja seminarium organizowanego przez Instytut Maszyn Budowlanych, którego tematem jest „Dopuszczenie do ruchu pojazdów – wymagania i praktyka”. Na spotkaniu można zapoznać się między innymi z problematyką dotyczącą badań homologacyjnych pojazdów czy transportu towarów niebezpiecznych, jak również wymaganiami i prezentacją wybranych konstrukcji pojazdów specjalnych. ROTRA organizowana jest wspólnie z Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, do którego należy cztery tysiące przewoźników. Patronat merytoryczny nad targami LOG-EXPO sprawuje Polska Izba Spedycji i Logistyki.
   


   Program targów
ROTRA, LOG-EXPO
21-23 października 2009
21 października – środa
1000 - Uroczyste otwarcie targów z udziałem zaproszonych gości
1030 - 1130 - Zwiedzanie ekspozycji przez zaproszonych gości
1200- 1400 - Seminarium pt.” Dopuszczenie do ruchu pojazdów – zmiany w przepisach” - organizowane przez Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych – sala konferencyjna C1
1000 - 1700 - Ekspozycja otwarta dla publiczności

22 października – czwartek
1000 - 1700 - Ekspozycja otwarta dla publiczności
1000- 1700 - Regionalne zebranie obejmujące województwa: łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie organizowane przez Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce – Centrum Konferencyjne

23 października - piątek
1000 - 1500 - Ekspozycja otwarta dla publiczności

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Transport zbiorowy i spedycja w Targach Kielce