Trwa spotkanie J.Kaczyński-Pawlak

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 19-04-2006, 16:49

W siedzibie PiS w Warszawie w środę po południu rozpoczęło się spotkanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z liderem PSL Waldemarem Pawlakiem w sprawie ewentualnego udziału Stronnictwa w koalicji rządowej. W rozmowach uczestniczy też szef klubu PiS Przemysław Gosiewski.

W siedzibie PiS w Warszawie w środę po południu rozpoczęło się spotkanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z liderem PSL Waldemarem Pawlakiem w sprawie ewentualnego udziału Stronnictwa w koalicji rządowej. W rozmowach uczestniczy też szef klubu PiS Przemysław Gosiewski.

    Ani Pawlak, ani Gosiewski przed wejściem na spotkanie nie chcieli rozmawiać z dziennikarzami.

    Wcześniej Pawlak powiedział dziennikarzom w Sejmie, że przedstawi J.Kaczyńskiemu "brzegowe" warunki PSL ewentualnej współpracy z PiS. Nie chciał jednak podać żadnych szczegółów.

    Dodał, że nie można jeszcze przesądzać, czy PSL wejdzie, czy nie, do koalicji rządowej z PiS. "Bardzo dużo będzie zależało od rozmów z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. To będzie kluczowa rozmowa" - zaznaczył.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Trwa spotkanie J.Kaczyński-Pawlak