Tusk: klucz do budowy stabilnego ładu w ręku prezydenta

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 23-01-2006, 15:05

Szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk powiedział w poniedziałek, że w ręku prezydenta Lecha Kaczyńskiego leżą klucze do pojęcia próby budowy stabilnego układu politycznego.

Szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk powiedział w poniedziałek, że w ręku prezydenta Lecha Kaczyńskiego leżą klucze do pojęcia próby budowy stabilnego układu politycznego.

    "Klucze są dziś w ręku prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który zobowiązał się, że podejmie próbę budowy bardziej stabilnego ładu w polityce" - powiedział Tusk. "Mam nadzieje, że dziś prezydent doprowadzi do porządku koleżanki i kolegów z PiS, a głównie kolegów" - dodał. Na poniedziałek zaplanowano kolejne spotkanie prezydenta z politykami PiS. 

    Tusk powiedział też, że w poniedziałek Adam Lipiński (PiS) ma rozmawiać z Grzegorzem Schetyną (PO) o tym, "jakie są techniczne możliwości prowadzenia rozmów między PiS i PO".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane