Twórcy ekoprojektów w jednym miejscu

opublikowano: 22-07-2014, 00:00

Szukasz kontrahenta do przedsięwzięcia z ochrony środowiska? Szansą na jego znalezienie będzie międzynarodowa giełda kooperacyjna.

Kolejny raz przedsiębiorcy i przedstawiciele innych podmiotów z szeroko pojętej branży ochrony środowiska spotkają się na jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej giełd, których celem jest kojarzenie partnerów biznesowych. Tym razem Eco-Match — bo o tym wydarzeniu mowa — odbędzie się 16 października, jak zawsze w Poznaniu.

Giełda jest jednym z najważniejszych elementów międzynarodowych targów branży ochrony środowiska Poleko. Będzie polegała na indywidualnych spotkaniach kooperacyjnych polskich przedsiębiorców i specjalistów z przedstawicielami zagranicznych firm zainteresowanych współpracą. Zakres tematyczny Eco-Match jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. energię, energię odnawialną, wodę, ścieki, odpady, recykling oraz rewitalizację i rekultywację. Nie zabraknie też firm zajmujących się aparaturą kontrolno-pomiarową, systemami zabezpieczeń środowiska i ochroną przeciwpowodziową.

Co zrobić, aby wziąć udział? Po pierwsze — przedsiębiorca powinien się zarejestrować, określając profil swojej działalności i podając rodzaj współpracy,który chciałby nawiązać.

Dane firm są umieszczane w katalogu online na stronie internetowej giełdy. Z niego przedsiębiorcy wybierają potencjalnych kontrahentów. Do biznesowych spotkań dochodzi 16 października przy ponumerowanych stolikach. Udział w giełdzie jest bezpłatny. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Zapisy na giełdę: www.b2match.eu/ eco-match2014.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu