Czytasz dzięki

Uber Eats będzie dowoził jedzenie z Żabki

  • DI
opublikowano: 17-08-2020, 15:32

Żabka i Uber Eats uruchamiają usługę dostaw zakupów do domu.

Firmy rozpoczęły na początku sierpnia program pilotażowy, w którym uczestniczą wybrane sklepy Żabki w Warszawie i Poznaniu. 

- Jako pierwsza sieć handlowa w Polsce nawiązaliśmy współpracę z Uber Eats, aby nasi klienci mogli szybko i wygodnie zamawiać produkty z Żabki z dostawą pod wskazany adres. To kontynuacja pilotażu dotychczasowej usługi „Żabka do domu”, którą uruchomiliśmy kilka miesięcy temu  - powiedział Tomasz Blicharski, wiceprezes Żabka Polska. - Dzięki usłudze klienci z Warszawy i Poznania, a niebawem z kolejnych miast, będą mieć zapewniony szybki dostęp do ulubionych produktów z oferty Żabki i przekąsek na ciepło Żabka Café. Produkty mogą  zamawiać przez aplikację, a zakupy będą dostarczane nawet w pół godziny – dodał. 

Użytkownicy mają do wyboru 600 produktów dostępnych w dostawie. Płatność odbywa się za pośrednictwem aplikacji Uber Eats.

- Z przyjemnością ogłaszamy naszą współpracę z Żabką, pierwszą tak dużą spółką spożywczą w ofercie Uber Eats w Polsce – powiedziała Ilona Grzywińska-Lartique, dyrektor komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej w firmie Uber.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane