V Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Materiał partnera
opublikowano: 29-12-2014, 10:20

Wydarzenia

Firma audytorsko-doradcza KPMG zaprasza na V Kongres Podatków i Rachunkowości. W sesji rachunkowej prelekcje wygłoszą partnerzy i dyrektorzy KPMG w Polsce z wieloletnią praktyką zawodową: Mirosław Matusik, Monika Warmbier, Tomasz Wiśniewski, Marcin Łągiewka, Andrzej Gałkowski, Marcin Podsiadły.

Główne tematy prelekcji:

Przychody – nadchodzące zmiany (w tym m.in. założenia nowego standardu, wyzwania związane z jego wdrożeniem oraz wpływ na biznes).

Sprawozdanie finansowe w niepewnych czasach – wartość użytkowa i wartość godziwa aktywów (w tym m.in. wyzwania na 2015 r. oraz tematyka mierzenia wartości użytkowej i wartości godziwej).

MSSF 9 – rewolucja w rachunkowości instrumentów finansowych (w tym m.in. przegląd nowego modelu ujmowania i wyceny instrumentów finansowych oraz kluczowe zmiany w modelu rachunkowości zabezpieczeń).

V Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 15 stycznia 2015 r. w Warszawie. Skierowany jest do przedstawicieli kadry zarządzającej, w tym dyrektorów finansowych i głównych księgowych. W kongresie można uczestniczyć bezpośrednio lub poprzez transmisję online. Udział jest bezpłatny. Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie internetowej kpmg.com/pl/kongresKPMG.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / V Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG