W czwartek otwarcie pierwszego sklepu Electro World

(Marek Druś)
opublikowano: 19-10-2005, 12:04

W czwartek otwarty zostanie pierwszy w Polsce sklep sieci Electro World, należacej do brytyjskiego DSG International. Otwarcie drugiego ma nastąpić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

W czwartek otwarty zostanie pierwszy w Polsce sklep sieci Electro World, należacej do brytyjskiego DSG International. Otwarcie drugiego ma nastąpić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Pierwszy sklep Electro World zostanie otwarty na warszawskim Targówku w parku handlowym należącym do Ikei, która jest strategicznym partnerem sieci. Podczas konferencji prasowej na początku października spółka informowała, że drugi sklep powstanie w Jankach pod Warszawą. Electro World planuje otwarcie sześciu kolejnych sklepów do końca 2006 roku.

Po otwarciu sklepu w Polsce DSG będzie działał już w 14 krajach. Spółka chce otworzyć „najszybciej jak się da” otwarcie 20 sklepów w Europie Centralnej. Kolejnym miastem gdzie powstanie jest Tabor w Czechach. Electro World osiągnął w roku rozrachunkowym 200/2005 106 mln GBP sprzedaży.

MD, AFP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane