W Krakowie rusza budowa A4

  • Marta Sieliwierstow
opublikowano: 27-11-2012, 00:00

Nowy biurowiec

Spółka Echo Investment rozpoczyna biudowę I etapu kompleksu biurowego A4 Business Park przy ulicy Francuskiej w Katowicach. Na park będą się składały trzy budynki i wielopoziomowy parking.

W pierwszym etapie deweloper przebuduje układ komunikacyjny w okolicy i wybuduje siedmiokondygnacyjny biurowiec o powierzchni 9 tys. mkw.

W obiekcie, poza biurami, znajdą się także punkty usługowo- handlowe, parkingi dla rowerów i szatnie dla rowerzystów,kantyna, klub fitness i miejsce do wypoczynku. Projekt A4 Business Park opracowała pracownia architektoniczna DDJM z Krakowa.

Elewacja budynków będzie wykonana kamienia, szkła i aluminium. Generalnym wykonawcą stanu surowego jest firma Remax Construct. Deweloper stara się o certyfikat BREEAM potwierdzający energooszczędny charakter budynku. Zakończenie pierwszego etapu zaplanowano na I kw. 2014 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Sieliwierstow

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu