Warto kupować akcje NFI Victoria

Dariusz Karolak
24-09-2001, 00:00

Warto kupować akcje NFI Victoria

Dodatni bilans ostatnich sesji najlepiej opisuje długi, ponad 10 proc. korpus tygodniowy. Wszystko to przy rosnących, ale skromnych obrotach. Od 4 tygodni rynek zamyka się powyżej tygodniowej VAMA10, co poczytać można na tle całego rynku za przejaw dużej siły. Pokonanie oporu 2,1 zł może okazać się początkiem kolejnego impulsu wzrostowego. Korzystając z zasady równości fal można wyliczyć, że wzrosty nie powinny zakończyć się przed 2,54 zł, tzn. blisko wierzchołka trójkąta, którego górną krawędź wyznacza linia szczytów z I i IX’00, a dolną XI’99 i VI’00, 2,64.

Rewolucyjne zmiany zaszły na wykresie wskaźników ruchu kierunkowego w ujęciu tygodniowym. Przełamana została bowiem opadająca długoterminowa linia szczytów od II'99. Szybkie oscylatory i MACD zachowują się w sposób pozwalający spać spokojnie z tymi akcjami. Victoria wydaje się spełniać obecnie warunki konieczne by móc wdrożyć strategię „kup i trzymaj”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Warto kupować akcje NFI Victoria