Wektory

Kazimierz Krupa
opublikowano: 04-08-2003, 00:00

Piotr Czyżewski

Przychody z prywatyzacji w 2004 roku wyniosą około 9,2 mld zł — tyle wynika z projektu „Kierunków prywatyzacji w 2004 roku”. I tylko tyle. Kwotę taką MSP chce uzyskać ze sprzedaży około 100 spółek. Ale jakich? To pozostaje tajemnicą ministra Czyżewskiego. Może znajdzie się wśród nich PZU, może PKO — twierdzi informator PAP — wszystko jest napisane warunkowo. No cóż, jak mawiał Heraklit z Efezu: panta rhei, a tajemniczość podnosi atrakcyjność — również naszego ulubionego ministra.

Kazimierz Kaczor

W związku ze skierowaniem przeciwko niemu aktu oskarżenia, od piątku zwany Kazimierzem K. (nie mylić ze mną, bo gdyby napisać moje imię i nazwisko w skrócie — wyglądałoby identycznie). Ale naprawdę to nie ja byłem prezesem Związku Artystów Scen Polskich, nie ja zapałałem tak wielką miłością do wszystkiego co pływa, że dofinansowałem upadającą Stocznię Szczecińską 9 mln złotych należącymi do związku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu