Wektory

Kazimierz Krupa
14-06-2004, 00:00

Marian Czakański. Nowy minister zdrowia, Czakański, nie Czabański, jak przedstawił go premier Belka, jest zdrowy. I to jest jedyna rekomendacja na to stanowisko. Na razie wie o zdrowiu tyle, że je ma, ale za dwa tygodnie będzie wiedział wszystko. Ostatnio często zmienia pracę. 25 maja przestał być prezesem ING Banku Śląskiego, zasiadał za to w radzie nadzorczej PKN Orlen, w którym teraz będzie się działo, oj będzie...

Wiesław Kaczmarek. Tak bardzo chce, aby Marek Belka został premierem (bo takie dostał zadanie), że zaczyna działać w sposób niekonwencjonalny. Dobrze poinformowani twierdzą, iż „Rudobrody” montuje polityczne poparcie dla zaprzysiężonego w piątek gabinetu. Służy temu uporządkowanie i uzdrawianie sytuacji w spółkach z udziałem skarbu państwa — ze szczególnym uwzględnieniem PKN Orlen. Przy okazji Kaczmarek rozszerza i umacnia swoje wpływy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu