Wektory

Jacek Zalewski, Kazimierz Krupa
31-08-2004, 00:00

Roman Giertych. Gdyby skuteczność, moc sprawcza, lidera Ligi Polskich Rodzin była taka jak — nie przymierzając — naszej gazety (patrz wektor obok), to ho, ho... Zgodnie bowiem z zapowiedzią, w poniedziałek po południu do laski marszałkowskiej wpłynął wniosek o samorozwiązanie Sejmu (autorstwa LPR oczywiście). Zdaniem Giertycha, „Sejm może zakończyć swoją misję”.

Stanisław Stefan Paszczyk. Zawsze wiedzieliśmy, że sprawcza moc czwartej władzy jest wielka, a moc „Pulsu Biznesu” w szczególności — ale żeby aż tak?! Ledwie wczoraj napisaliśmy, że po niepowodzeniu polskich sportowców na igrzyskach w Atenach szef Polskiego Komitetu Olimpijskiego powinien honorowo zrezygnować, a już dymisję prezesa obwieścił herold Aleksander Kwaśniewski. Zaledwie kilka godzin później sam Paszczyk prezydencką rewelację... zdementował.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski, Kazimierz Krupa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu