Wektory

Kazimierz Krupa
24-09-2004, 00:00

Andrzej Wach. Krzysztof Opawski, minister infrastruktury, powiadomił się, w trybie kodeksowym, o walnym zgromadzeniu akcjonariuszy PKP SA, zebrał się (sam ze sobą), zatroskał (jako walne) stanem zdrowia Macieja Męclewskiego, dotychczasowego prezesa PKP SA, przyjął jego rezygnację ze stanowiska, i powołał (zgodnie z oczekiwaniami) Andrzeja Wacha z PKP Energetyka na stanowisko szefa całego kolejowego molocha. Trzymamy kciuki i życzymy zdrowia...

Henryk Jankowski. Przygotowywana jest procedura odwołania najlepszego księdza wśród biznesmenów i najlepszego biznesmena wśród księży (chociaż ciągle walczącego o palmę pierwszeństwa z Ojcem Dyrektorem), czyli proboszcza parafii Świętej Brygidy w Gdańsku, księdza prałata. Powołano specjalne kolegium doradcze. Nie ma się co dziwić delikatności postępowania — w końcu nie co dzień gasi się prawdziwe biznesowe słoneczko.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu