Wektory

Kazimierz Krupa
02-02-2005, 00:00

Jacek Socha. To, że nastrój świętowania trzytysięcznej sesji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie jest taki, jaki jest — to w dużej mierze zasługa dzisiejszego ministra skarbu, a wcześniej długoletniego przewodniczącego Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, od zawsze człowieka rynku kapitałowego. Jacek Socha ma niewątpliwy udział w tworzeniu tego rynku. Dziękując czekamy na więcej — ma możliwości.

Marek Balicki. Minister zdrowia, mający być lekiem na całe zło w ochronie zdrowia, cieszy się dobrym zdrowiem, ale już cała branża nie może tego o sobie powiedzieć. Przedmiotem troski ministra jest egzekucja komornicza, która zagraża bytowi szpitali. A to, że niepłacenie należności przez szpitale zagraża bytowi licznych dostawców najróżniejszych materiałów dla ochrony zdrowia, a w dalszej kolejności znowu szpitali — już nie?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy