Wektory

ass
opublikowano: 06-12-2006, 00:00

Marek Jurek. Marszałek Sejmu zdecydował, że parlament nie będzie głosował na obecnym posiedzeniu wniosku LPR o odwołanie Wojciecha Olejniczaka (SLD) z funkcji wicemarszałka Sejmu. Z rezerwą odniósł się też do wniosku i pyta LPR, czy go podtrzymuje. Ponieważ Marek Jurek stosunkowo rzadko stawiał w parlamencie barierę politycznemu pieniactwu, każdą taką próbę należy docenić. Przyznajemy wektor w górę, mamy nadzieję, że na dobry początek.

Andrzej Lepper. Wicepremier w rządzie Jarosława Kaczyńskiego ma coraz większe kłopoty i nie chodzi tylko o rozpętaną w tym tygodniu aferę obyczajową, ale także o bogatą działalność tego polityka w poprzednich latach. 18 stycznia warszawski sąd okręgowy zdecyduje, kiedy rozpocznie się proces Leppera i kilku innych działaczy Samoobrony, oskarżonych o wysypywanie zboża na tory w Warszawie w 2002 roku. Wicepremier na ławie oskarżonych to niecodzienne zjawisko i za to należy się wektor w dół.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu